U 08. kolu SEHA Gazprom lige hrvatski prvaci svladali Dinamo iz Pančeva!
Objavljeno: 01. 12. 2017 - 9:24

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb svladali su Dinamo iz Pančeva u sklopu 08. kola SEHA Gazprom lige. Dvoboj hrvatskog prvaka i viceprvaka Srbije odigran je pred  500-tinjak gledatelja u sportskoj dvorani Sutinska Vrela u Podsusedu u petak, 1. prosinca.

U dvoboju u kojemu je trener PPD Zagreba Zlatko Saračević dao poštedu kapetanu Zlatku Horvatu i dokapetanima Tončiju Valčiću i Igoru Voriju, najbolji hrvatski rukometaši slavili su rezultatom 40:29 (18:17).

Najbolji u redovima PPD Zagreba bili su Josip Božić Pavletić i Leon Šušnja svaki s po šest golova, dok su po pogodak manje postigli Josip Ereš i Mario Vuglač. Matevž Skok imao je devet, a Arian Jović tri obrane.

Kod gostiju valja istaknuti dobru partiju Aleksandra Pilipovića sa sedam pogodaka, Petra Žujovića s pet, dok je Veselin Jelić dodo njih četiri. Dušan Petrović imao je šest, a Nikola Radovanović tri obrane.

Pred rukometašima PPD Zagreba dvoboj je 09. kola SEHA Gazprom lige u kojemu će najbolji hrvatski rukometaši gostovati kod bjeloruskog Meshkov Bresta. Dvoboj hrvatskog i bjeloruskog prvaka na rasporedu je u utorak 05. prosinca s početkom u 16.00 sati (CET) uz izravan prijenos na programu Arene Sporta.

PPD Zagreb – Dinamo Pančevo 40:29 (18:17)

Sutinska Vrela: 500 gledatelja

Suci: Ozren Backović i Mirko Palačković (SLO)

Delegat: Vladimir Sokol (CRO)

PPD Zagreb: Arian Jović 3 obrane, Matevž Skok 9 obrana; Ž. Marković 4, Ereš 5, Mrakovčić 1, Lučin 1, Božić – Pavletić 6, Kontrec 3, D. Marković 1, Šušnja 6, J. Valčić, Ravnić 2, Hrstić 3, Račić 1, Vuglač 5, Bičanić 2

Dinamo Pančevo: Petrović 6 obrana, Radovanović 3 obrane; Žujović 5, Pilipović 7, Bunjevčević 3, Stojanović 3, Jelić 4, Mirković 3, Jovanović, M. Pavlović, L. Pavlović, Distol 1, Barudžić 1, Slavuljica 1, Banduka 1, Šaponjić

  Povratak na sve vijesti