U petak u Kutiji za obranu naslova i 50. domaći trofej PPD Zagreba!
Objavljeno: 25. 05. 2017 - 12:41

Pred rukometašima Prvog plinarskog društva Zagreb dvoboj je 07. kola Premijer lige za prvaka rukometnog prvenstva Hrvatske.

U petak, 26. svibnja u Kutiji šibica hrvatski će rukometni prvaci ugostiti zagrebačku Dubravu, a pobjede li u utakmici čiji je početak predviđen za 19.00 sati osigurati će i 26. naslov državnog rukometnog prvaka.

Trener PPD Zagreba Kasim Kamenica, koji je prethodno ovom susretu vodio Zagreb u dvama visokim pobjedama nad Goricom i Nexeom, na raspolaganju neće imati ozljeđene Josipa Ereša i imenjaka mu Vekića, kao ni slovenskog reprezentativca Darka Cingesara.

Preostalih 19 igrača prve ekipe konkurirat će za sastav u utakmici u kojoj bi hrvatski rukometni prvak pobjedom osigurao 50. domaći trofej čime bi još jednom potvrdio kako je riječ o najtrofejnijem sportskom kolektivu u Hrvatskoj.

PPD Zagreb – Dubrava (Kutija šibica – 19.00 sati) , ulaz slobodan

  Povratak na sve vijesti