U petak je u Poreču 11. kolo Paket24 Premijer lige; Kraljević: Bez oklijevanja se nadam pobjedi!
Objavljeno: 25. 11. 2021 - 11:28

Nakon pobjede protiv Meshkov Bresta u 8. kolu EHF Lige prvaka, za rukometaše PPD Zagreba nema odmora. Već ih u petak očekuje gostovanje u Poreču u sklopu 11. kola Paket24 Premijer lige. Izravan prijenos su domaćini osigurali na YouTube kanalu Hrvatskog rukometnog saveza. Spomenuta utakmica je dakle na rasporedu 26.11. s početkom u 18:00 sati.

Dvoboj su najavili glavni trener ekipe Ivica Obrvan te desno krilo Paolo Kraljević.

  • Ekipa Poreča je zaista jako dobra i u zadnjih 6 kola igraju dobar i brz rukomet. Dobro ćemo se pripremiti na njihovu agresivnu 3-2-1 obranu s prednjim Ljubićem. Imaju nekoliko iskusnih igrača koji već godinama igraju Premijer ligu poput Thossa i Rađakovića. Ali dobro smo se pripremili i bez oklijevanja se nadam pobjedi. - izjavio je Kraljević
  • Nakon jučerašnje pobjede poslije dugo vremena, idemo na jedno izazovno gostovanje. Napravit ćemo jedan mix igrača i pokušati na pravi način odgovoriti ekipi Poreča koja je zadnje vrijeme u dobroj formi i konkuriraju za najboljih šest te nastavak u ligi za prvaka. Danas smo odradili jedan trening pripreme i naglasio sam igračima potrebnu koncentraciju i angažman te dobru igru. Uz dužno poštovanje domaćinu, neophodno nam je da pobjedimo radi dobre atmosfere u ekipi pred teško gostovanje u Montpellieru. - dodao je trener Obrvan
  Povratak na sve vijesti