U subotu protiv Poreča otvaramo Ligu za prvaka rukometnog prvenstva Hrvatske!
Objavljeno: 23. 03. 2018 - 11:26

Nakon što su završili s nastupima u EHF Ligi prvaka te izborili plasmane na završne turnire Kupa Hrvatske i SEHA Gazprom lige, rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb okreću se izazovima u Premijer Ligi za prvaka rukometnog prvenstva Hrvatske.

Najbolji hrvatski rukometaši tako će u subotu 24. ožujka u svojoj Kutiji šibica ugostiti ekipu rukometnog kluba Poreč. Dvoboj 01. kola Premijer Lige za prvaka rukometnog prvenstva Hrvatske na rasporedu je u 19.00 sati.

Uz hrvatske prvake PPD Zagreb i spomenutu ekipu Poreča, nastup u Premijer Ligi za prvaka rukometnog prvenstva Hrvatske osigurali su i našički Nexe, vinkovačka Spačva, zagrebačka Dubrava te GRK Varaždin 1930.

  Povratak na sve vijesti