Ulaznice za posljednje domaće kolo Lige prvaka puštene u prodaju!
Objavljeno: 13. 02. 2020 - 10:32

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb posljednju će utakmicu grupnog dijela ovosezonskog izdanja VELUX EHF Lige prvaka pred svojom publikom odigrati u subotu, 22. veljače, s početkom u 18:00 sati. U Arenu Zagreb u sklopu 13. kola stiže danski prvak Aalborg Handbold.

Izravan će prijenos, kao i uvijek kada su u pitanju utakmice Lige prvaka, biti osiguran na Drugom programu Hrvatske radiotelevizije.

Ulaznice su u prodaji po cijeni od 10, 20 i 30 kuna, a moguće ih je kupiti putem online sustava ulaznice.hr na sljedećem linku: http://bit.ly/3240mLR, ili na blagajni Arene Zagreb u sljedećem terminu: subota, 22.veljače od 12:00 - 18:00 sati.

Vidimo se u Areni Zagreb!

  Povratak na sve vijesti