Uoči reprezentativnog tjedna rukometaši PPD Zagreba svladali Umag!
Objavljeno: 02. 05. 2017 - 9:15

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb svladali su rukometaše Umaga u sklopu 4. kola Premijer lige za prvaka rukometnog prvenstva Hrvatske.

Najbolji hrvatski rukometaši tako su nakon Gorice (25:21), Nexe Našica (30:23), Dubrave (33:27), Spačve (32:25), bili bolji i od ekipe Umaga i to rezultatom 36:27 (21:13).

Trener Slavko Goluža u ovoj je utakmici odlučio dati povjerenje članovima druge ekipe Leonu Strbadu, Filipu Turčiću i Viti Bahtijareviću, dok su zasluženu poštedu dobili Igor Vori, Matevž Skok, Stipe Mandalinić, Domagoj Pavlović, Velko Markoski i Dobrivoje Marković.

Najbolji u redovima PPD Zagreba bili su mladi Filip Turčić s osam, odnosno standardno dobri Tin Kontrec s dva pogotka manje. 

Pred rukometašima PPD Zagreba reprezentativna je stanka koju će hrvatski rukometni prvaci iskoristiti ne bi li obavili mini pripreme pred završnicu Kupa Hrvatske koji je na rasporedu od 12. do 14. svibnja u Umagu.

  Povratak na sve vijesti