Uspješan reprezentativni tjedan Lavova!
Objavljeno: 08. 11. 2021 - 12:22

U prvom tjednu stanke od klupskih natjecanja deset je rukometaša PPD Zagreba imalo reprezentativne obveze, kao i glavni trener g. Ivica Obrvan. Reprezentativci Hrvatske su snage odmjerili s reprezentacijom Slovenije u Novigradu, dok je dvoboj između Mađarske i Bosne i Hercegovine na jednu stranu stavio izbornika Ivicu Obrvana te Edina Klisa i Adina Faljića, dok je s druge strane mađarski dres nosio Csaba Leimeter. U obje prijateljske utakmice bolji su bili mađarski reprezentativci.

Hrvatska reprezentacija je svladala susjednu nam Sloveniju rezultatom 34:31. Tjedan priprema s reprezentacijom te spomenutu utakmicu odigrali su David Mandić, Matej Mandić, Vlado Matanović, Marin Šipić, Zvonimir Srna, Ivan Čupić i Nikola Grahovac.

Dečke u tjednu koji slijedi očekuje 9. kolo Paket24 Premijer lige gdje će ih ugostiti HRK Gorica u petak, 12. studenog s početkom u 18 sati.

  Povratak na sve vijesti