Veselin Vujović prvi put ove sezone u Areni Zagreb vodi Lavove do pobjede u Ligi prvaka!
Objavljeno: 18. 10. 2019 - 3:07

U sklopu 5. kola ovogodišnje VELUX EHF Lige prvaka rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb dočekuju prvaka Mađarske, MOL-Pick Szeged. Susret će se odigrati u Areni Zagreb u nedjelju, 20. listopada s počekom u 17:00 sati. Izravan prijenos, kao i uvijek kada su u pitanju utakmice Lige prvaka, bit će realiziran na Drugom programu Hrvatske radiotelevizije.

Ulaznice za prethodno najavljeni susret dostupne su klikom na poveznicu: https://www.ulaznice.hr/web/event/38/7200

Osim internetskim putem, ulaznice se mogu kupiti u vrijeme rada blagajne Arene Zagreb u nedjelju od 11:00 do 17:00 sati.

Nedjeljni susret protiv MOL-Pick Szegeda prokomentirali su na konferenciji za medije glavni trener PPD Zagreba Veselin Vujović te pivot ekipe Marin Šipić.

Veselin Vujović, glavni trener PPD Zagreba

  • Čeka nas težak zadatak, posebice zbog ozljeđenih igrača ali i onih čiji status zbog lakših ozljeda još ne znamo. Ekipa MOL-Pick Szegeda je jedna od boljih ekipa u našoj grupi i kad imaš probleme kakve mi trenutno imamo teško se pripremiti za utakmicu. Ekipa 'Szegeda' je sastavljena tako da cilja na Final 4 Lige prvaka i trenutno su u boljoj formi od nas. Mi smo utakmicom u Flensburgu vratili samopouzdanje i motivacija te atmosfera su na višem nivou. Dat ćemo sve od sebe da napravimo dobar rezultat, što podrazumijeva pobjedu ili nerješen rezultat. To, ali i ostale veće uspjehe klubovi mogu samo uz pomoć gledatelja. Stoga se nadam da će se gledatelji vratiti u Arenu Zagreb da nas podrže i bodre, i nadam se da ćemo je do kraja sezone popuniti do zadnjeg mjesta. 

Marin Šipić, igrač PPD Zagreba

  • Imamo malih problema s ozljedama u ekipi i to je okolnost koja nije na našoj strani. Teška nas utakmica čeka protiv Pick Szegeda, ali mi je drago da smo protiv Flensburga pokazali da možemo igrati protiv odličnih europskih ekipa. Nadam se da ćemo ispred svoje publike i svojih navijača upisati pobjedu ili barem nerješen rezultat.
  Povratak na sve vijesti