Vori: Protiv Meshkova moramo biti na razini na kojoj smo igrali prvih 45 minuta s Vardarom!
Objavljeno: 05. 09. 2020 - 6:10

Nakon što su u petak poraženi u polufinalu završnog turnira SEHA Gazprom lige od branitelja naslova Vardara, rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb u nedjelju 06. rujna, u borbi za broncu, odmjerit će snage s aktualnim prvacima Bjelorusije – Meshkov Brestom – koji su, također u petak, ispali od mađarskog Veszprema.

Dan uoči dvoboja za treće mjesto utakmicu su najavili trener PPD Zagreba Igor Vori i kružni napadač Senjamin Burić, kao i trener Meshkov Bresta Raul Alonso i srednji vanjski Staš Skube.

  • Nakon onakvog poraza u polufinalu neće biti jednostavno podići ekipu u tako kratkom roku. Nakon žestokih priprema zaista smo svim srcem željeli proći u finale, ali što je tu je, sada moramo skupiti glave i pokušati biti na visini zadatka u nedjelju. Jasno je da će nam trebati vremena da sve uhodamo onako kako bismo željeli, a što se tiče nedjelje očekujem od svojih igrača da pruže predstavu na istom nivou na kojemu smo igrali prvih 45 minuta protiv Vardara – poručio je trener hrvatskog prvaka Igor Vori.
  • Teško nam je pao poraz od Vardara, ali sada nam ne preostaje ništa drugo nego da pokažemo da možemo biti pravi kada je najteže i da pokušamo u nedjelju pobijediti i uzeti to treće mjesto – kratka je poruka kružnog napadača PPD Zagreba Senjamina Burića.
  • Kao i Zagreb i mi smo razočarani porazom u petak. Svjesni smo Zagrebove kvalitete i znamo da nam neće biti lako, ali isto kao i oni i mi želimo pobjedom zaključiti kampanju u SEHA Gazprom ligi – kazao je tijekom SEHA medijskog dana trener bjeloruskog prvaka Raul Alonso.
  • Analizirali smo poraz od Veszprema i zaključak je da smo odigrali vrlo dobro prvo poluvrijeme i da na tragu toga moramo nastupiti i u nedjelju. Borba za broncu neće biti laka, ali siguran sam da će biti zanimljiva jer će obje ekipe dati svoj maksimum kako ne bi završile nastup u Zadru s dva poraza. Vjerujem da gledatelje očekuje sjajna utakmica – poruka je slovenskog reprezentativca i srednjeg vanjskog Meshkov Bresta Staša Skubea.

 

Dvoboj Meshkov Bresta i PPD Zagreba na rasporedu je u nedjelju 06. rujna s početkom u 18.00 sati, uz izravan prijenos na programu Arena Sport 1 televizije.

  Povratak na sve vijesti