Zagreb u Ligi prvaka na Barcu i Vardar!
Objavljeno: 01. 07. 2017 - 9:16

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb saznali su imena suparnik s kojima će odmjeriti snage u sklopu natjecanja po skupinama EHF Lige prvaka u sezoni 2017. / 2018.

Kao i u prethodne dvije sezone otkako se najelitnije klupsko natjecanje Europe igra po ovom sustavu, hrvatski rukometni prvaci svrstani su među 16 najkvalitetnijih ekipa Starog kontinenta koje se natječu u skupinama A i B.

Nakon ždrijeba koji je vrhuška EHF-a priredila u Ljubljani najbolji hrvatski rukometaši izvučeni su u skupinu A, a protivnici će im biti europski prvak Vardar, španjolska Barcelona, njemački Rhein Neckar Loewen, poljski viceprvak Wisla Plock, mađarski MOL – Pick Szeged, švedski IFK Kristianstad i francuski Nantes.

U skupini B , s kojom se kasnije križamo igrati će mađarski Telekom Veszprem, poljski Vive Tauron Kielce, francuski PSG, danski Aalborg, bjeloruski Meshkov Brest, slovensko Celje, te njemački Flensburg i THW Kiel.

  Povratak na sve vijesti