Počele zimske pripreme rukometaša PPD Zagreba!
Objavljeno: 04. 01. 2021 - 1:14

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb su započeli zimske pripreme nakon kratke pauze za blagdane. Po primitku potvrda da su svi testovi igrača i stručnog stožera na Covid-19 negativni, ekipa se okupila te odradila prvi trening u dvorani 'Kutija šibica'. S obzirom na epidemiološku situaciju i preporuke, cijele pripreme će se odraditi u Zagrebu, u dvorani 'Kutija šibica'. Zbog određenih reprezentativnih i osobnih obveza, glavni trener Vlado Šola sa svojim pomoćnicima na početku priprema na raspolaganju ima 17 igrača:

Vratari: Matej Ašanin, Mislav Turčić

Krila: Valentino Ravnić, Davor Ćavar, Josip Božić Pavletić, Vlado Matanović

Lijevi vanjski: Matej Hrstić, Zvonimir Srna

Srednji vanjski: Filip Vistorop, Aleks Vlah, Luka Mrakovčić, Ivan Laljek

Desni vanjski: Mario Vuglač, Luka Lovre Klarica, Josip Eugen Žaja

Pivoti: Nikola Grahovac, Senjamin Burić

  Povratak na sve vijesti