Zagrebaši otputovali na pripreme u Lipik!
Objavljeno: 13. 01. 2020 - 12:36

Igrači i stručni stožer rukometnog kluba Prvo plinarsko društvo Zagreb u nedjelju, 12. siječnja su krenuli na sedmodnevne pripreme u Lipik. Temeljem partnerskog ugovora između rukometnog kluba PPD Zagreb i Bolnice Lipik - specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju, Zagrebaši će tamo boraviti od 12.-18. siječnja. Trener Vujović je na spomenute pripreme poveo 18 igrača, dok su ostali igrači na Europskom prvenstvu, nadamo se do konca siječnja.

 

Igrači:

Ristanović Radivoje

Jović Arian

Kosteski Nenad

Bećiri Kristian

Gadža Ante

Božić Pavletić Josip

Klarica Luka Lovro

Srna Zvonimir

Stojnić Darko

Hrastnik Gašper

Vekić Josip

Ereš Josip

Vistorop Filip

Vlah Aleks

Ćavar Davor

Rudolf Šafranko Zvonimir

Purić Stipe

Vrbić Antonio
 

Stručni stožer:

Vujović Veselin, glavni trener

Kelentrić Mario, trener golmana

Špoljarić Denis, pomoćni trener

Tomašević Šime, kondicijski trener

Škorić Slobodan, fizioterapeut

  Povratak na sve vijesti