Zagrebaši posjetili djecu u dječjim vrtićima Prečko!
Objavljeno: 20. 12. 2019 - 9:11

Igrači rukometnog kluba Prvo plinarsko društvo Zagreb, ito njih 9; Arian Jović, Luka Mrakovčić, Kristian Bećiri, Filip Vistorop, Darko Stojnić, Josip Ereš, Gašper Hrastnik, Aleksander Špende i Aleks Vlah su u srijedu, 18. prosinca posjetili tri dječja vrtića Prečko.

Preko 120 djece, korisnika sportskog programa u vrtićima Prečko, su od rukometaša saznali kako izgleda jedan dan rukometaša, koju prehranu sportaši koriste te još puno različitih tema, što je male buduće sportaše zanimalo. Uz dobro raspoloženo osoblje dječjih vrtića djeca su s rukometašima zaigrala i razne štafetne igrice.

Djeca dječjih vrtia Prečko su sa svojim roditeljima čest gost domaćih utakmica, kada zaista glasno bodre rukometaše PPD Zagreba, tako da su im rukometaši zahvalili i prigodnim poklonima. Zauzvrat djeca su njima poklonila njihove ručno rađene kalendare za 2020. godinu u kojoj su im zaželili - sve pobjede.

 

  Povratak na sve vijesti