Završena sezona i za Marija Vuglača!
Objavljeno: 12. 02. 2018 - 10:52

Subotnje gostovanje kod poljskog viceprvaka Orlen Wisle Plock za igrača rukometnog kluba Prvo plinarsko društvo Zagreb Marija Vuglača neće ostati u dobrom sjećanju. Osim upisanog osmog poraza u sklopu 11. kola EHF Lige prvaka, nakon detaljnog pregleda obavljenog danas u Zagrebu dana je i konačna dijagnoza Marijeve ozljede zadobivene na potonjem susretu. Desnom vanjskom PPD Zagreba dijagnosticirana je potpuna ruptura tetive pectoralis majora, te je za njega nažalost sezona završena.

Mario će biti operiran ove srijede, 14.veljače, u specijalnoj bolnici za ortopediju i traumatologiju Akromion. Operacijski zahvat obavit će prof. dr. Čičak,Vuglačev očekivani period oporavka je četiri mjeseca.

Našem Vugiju želimo brz oporavak te da se na teren vrati još jači.

  Povratak na sve vijesti