Zdravko Zovko novi je koordinator za mlađe dobne skupine PPD Zagreba!
Objavljeno: 21. 08. 2017 - 4:08

Rukometni klub Prvo plinarsko društvo Zagreb dogovorio je suradnju s eminentnim hrvatskim rukometnim stručnjakom i jednim od najtrofejnijih hrvatskih trenera Zdravkom Zovkom.

Dvostruki osvajač europskog Kupa prvaka s RK Zagrebom, bivši hrvatski izbornik i osvajač brojnih trofeja diljem Europe dogovorio je suradnju s najtrofejnijim hrvatskim klubom u koji se vraća u ulozi koordinatora za mlađe dobne skupine i trenera druge ekipe hrvatskog rukometnog prvaka.

Uprava rukometnog kluba PPD Zagreb odlučila se za angažman trenera koji je u svojoj karijeri nebrojeno puta dokazao da uz osvajanje najsjajnijih odličja ima sluha, strpljenja i znanja za razvijanje mladih igrača.

Omladinski pogon našeg kluba međunarodno je priznat i jedan je od dva ili tri najcjenjenija u Europi te stoga vjerujemo kako će isti pod stručnim vodstvom gospodina Zovka samo napredovati, a u plodovima ove sjajne suradnje uživat će cjelokupni hrvatski rukomet“ - kazao je direktor rukometnog kluba PPD Zagreb Ante Ančić.