Zlatko Horvat odlazi u makedonski Metalurg!
Objavljeno: 05. 06. 2020 - 1:25

Sve ljubitelje rukometa je šokirala vijest da ikona i legenda rukometnog kluba Prvo plinarsko društvo Zagreb napušta svoj matični klub čije boje brani od svojih prvih rukometnih koraka. Kroz sve te godine puno je bilo uspona i padova, kako inače to u sportu biva, ali jedno je sigurno - 'Zlaja' je postao sinonim za rukometni klub PPD Zagreb.

VIjest je potvrdio i direktor kluba g. Vedran Šupuković:

  • Istina je da Zlatko Horvat odlazi. Početkom godine smo mu ponudili jednogodišnji ugovor te pri isteku istog poziciju voditelja omladinske škole u klubu. Tada smo otvoreno razgovarali i o mogućem odlasku u inozemstvo na dvije godine i vraćanje potom u Zagreb. No, ova odluka nas je zatekla i iznenadila. Zahvaljujemo mu se na svemu jer je istinska legenda kluba i želimo mu sreću u novoj sredini. Žao nam je što nije produžio ugovor s nama ali odlučio se za drugi klub i mi to moramo respektirati. - prokomentirao je g. Šupuković

Da je ova godina najblaže rečeno čudna i nepredvidljiva još jednom je potvrđeno.

Ovo je samo doviđenja! Kapetane, vidimo se!

  Povratak na sve vijesti