Zoom još jednom spojio trenere i igrače!
Objavljeno: 04. 05. 2020 - 9:04

Sportski svijet se trenutno suočava s možda najtežim izazovima u povijesti. Nije lako ostati pozitivan kada su sva natjecanja otkazana, timski treninzi zabranjeni a budućnost neizvjesna.
Neke timske navike koje donosi timski sport je u današnjim situacijama nemoguće prakticirati, pa bio to i 'običan' sastanak ili razgovor trenera s igračima. S obzirom da igrači treniraju u malim grupama kroz cijeli dan i da se ne viđaju, glavni trener Veselin Vujović je odlučio održati još jedan sastanak s igračima i iznijeti planove o treninzima za svibanj.
Pošto se on nalazi u Šabcu a zbog određenih striktnih mjera, njegov povratak u Zagreb za sada nije izvjestan. Stoga će igrači nastaviti trenirati po programu kondicijskog trenera u malim grupama cijeli svibanj.

Ukoliko se situacija s putovanjima i izolacijom pojednostavi, a grupni treninzi s loptom u zatvorenom dozvole, trener Vujović će se priključiti ekipi na rukometnim treninzima.

  Povratak na sve vijesti