Nastavlja se Hrvatski rukometni kup; u Kutiju dolazi Spačva!
Objavljeno: 07. 05. 2021 - 10:07

Nakon pobjedne nad rukometnim klubom Gorica, pred rukometašima Prvog plinarskog društva Zagreb dvoboj je četvrtfinala Hrvatskog rukometnog kupa, u kojem će najbolji hrvatski rukometaši i branitelji naslova odmjeriti snage s rukometnim klubom Spačva Vinkovci.

Spomenuta utakmica se igra u subotu, 8. svibnja s početkom u 17:00 sati. Izravan prijenos će biti dostupan na službenom YouTube kanalu Hrvatskog rukometnog saveza.

Dvoboj su najavili glavni trener ekipe g. Ivica Obrvan te golman Matej Ašanin.

• Nakon duge pauze izazvane problemima s koronom i jednog dužeg trenažnog procesa, prva utakmica nastavka nam je protiv Spačve. U toj smo utakmici domaćini i favoriti i očekujem da će to biti jedna dobra utakmica. Ujedno je to i uvertira u ono što nas očekuje u nastavku, a to je nakon pobjede plasman na završnicu kupa. S ovom utakmicom u subotu nam kreće program gdje imamo utakmice svake srijede i subote. Očekujem da ćemo iz utakmice u utakmicu dizati našu formu koja će biti sve bolja pogotovo u onim utakmicama koje će biti najzahtjevnije i samim time i najvažnije. - izjavio je trener Obrvan
  • Drago mi je i nadam se da je korona napokon iza nas. U ovoj smo utakmici favoriti i to moramo pokazati na terenu. Maksimalno skoncentrirani trebamo biti svih 60 minuta da tu utakmicu završimo pobjedom te da polako idemo prema ostvarivanju naših ciljeva, a to su duple krune. Nismo kompletni jer imamo i dalje ozljeđenih igrača, ali sve što trener Obrvan traži od nas trebamo ispoštovati. - zaključio je Ašanin