Počinje Paket24 Liga za prvaka; u Kutiju dolazi Varaždin!
Objavljeno: 18. 02. 2022 - 12:26

U sklopu 1. kola Paket24 Lige za prvaka Hrvatske, u Kutiju šibica u subotu, 19. veljače dolazi ekipa Varaždina. Uz njih rukometaši PPD Zagreba će se za prvaka države boriti s Nexeom, Porečom, Goricom i Sesvetama. Spomenuta utakmica počinje u 17.30 sati dok je izravan prijenos na You Tube kanalu HRS-a. Ulaznice su i za ovaj dvoboj besplatne, s obzirom da gledatelji moraju na ulazu prikazati valjanu EU digitalnu Covid potvrdu.

Najavu su za službene stranice dali trener Ivica Obrvan i srednji vanjski ekipe Karpo Sirotić.

  • Očekuje nas nastavak za borbu za prvaka države gdje nam dolazi jako dobar Varaždin. Na tragu dobre igre protiv Szegeda dati ćemo priliku dečkima koji su imali manju minutažu i odmoriti ćemo nekolicinu igrača koji su iznijeli teret te utakmice. Očekujem kvalitetan pristup i našu sigurnu pobjedu kako bi zadržali ovu dobru atmosferu u kojoj se trenutno  nalazimo pred put u Skopje. - izjavio je Obrvan
  • Nakon jučerašnje pobjede protiv Szegeda moramo se skoncentrirati i fokusirati na Varaždin, jer smo vidjeli prošli tjedan u Trogiru da se veliki problemi mogu dogoditi ako se ijednoj ekipi dozvoli da igraju svoj stil, tj. da mi nismo na razini na kojoj trebamo biti. Varaždin je dobra ekipa koja već kontinuirano igra u Ligi za prvaka nekoliko godina i ne smijemo im dati šansu te se moramo od početka boriti kao i jučer. Očekujem našu pobjedu i prve bodove u Ligi za prvaka. - izjavio je Sirotić
  Povratak na sve vijesti