S Nexeom za 28. naslov pobjednika Kupa Hrvatske!
Objavljeno: 14. 05. 2022 - 6:21

Još jedno finale Kupa Hrvatske između istih protivnika je na rasporedu i pri kraju ove sezone. Rukometaši PPD Zagreba i Nexea će snage odmjeriti u nedjelju 15. svibnja, u Poreču s početkom u 18:00 sati. Spomenuti dvoboj će imati izravan prijenos na HRT 2, dok je ulaz u SD Žatika slobodan za sve gledatelje.

Finale Kupa Hrvatske su najavili glavni trener Ivica Obrvan i lijevo krilo ekipe Davor Ćavar.

  • Igramo jednu jedinu ali važnu utakmicu. Onako kako uđemo u utakmicu tako će nam u suštini i biti. Ovisimo sami o sebi. Nadam se da ćemo puno kvalitetnije ući u utakmicu nego protiv Poreča i pokazati tko je Zagreb i za što smo se pripremali. Tako da vjerujem u nas i vjerujem da mi možemo odigrati ovu utakmicu kako spada i pokazati da smo bolji na terenu, a ovo nam je idealna prilika da na neutralnom terenu pokažemo da smo bolji od njih. - izjavio je Ćavar
  • Sutra imamo očekivano finale hrvatskog kupa s Nexeom. Specifična je utakmica jer se nakon samo 60 minuta ili produžetaka dobija pobjednik i osvajač trofeja, što je bitno drugačije od prvenstva gdje se neke stvari mogu popravljati. Treća nam je utakmica u kratkom vremenu, ekipe se jako dobro poznaju i puno toga će odlučivati, od golmana, obrana, segmenti napada. Mislim da svjesno uzimamo ulogu favorita na toj utakmici jer smo na zadnjoj utakmici pokazali  da smo trenutno u jednoj dobroj formi. No, očekujem ipak jednu drugačiju utakmicu kako sam na početku naglasio. Nas isključivo zanima pobjeda i osvajanje Kupa Hrvatske. - zaključio je Obrvan
  Povratak na sve vijesti