Damir Bičanić prekida igračku karijeru i ostaje u upravi RK PPD Zagreb!
Objavljeno: 13. 05. 2020 - 11:49

Na netom održanoj konferenciji za medije, direktor rukometnog kluba Prvo plinarsko društvo Zagreb g. Vedran Šupuković, glavni menadžer g. Božidar Jović te sportski direktor g. Josip Valčić su upoznali javnost s novostima u klubu te planovima kluba za sezonu 2020./2021.

Jedna od zvučnijih novosti je prestanak igračke karijere proslavljenog rukometaša Damira Bičanića.

  • Damir Bičanić će s krajem tekuće sezone okončati svoju više nego uspješnu igračku karijeru i ostat će u klubu na poziciji direktora za međunarodne odnose i odnose s rukometnim institucijama. Veliki dio karijere je proveo u inozemstvu, govori više stranih jezika te završava studij gospodarske diplomacije. U klubu nam je baš ta pozicija bila potrebna jer smo je zapravo popunjavali međusobnom podjelom posla. Od 1. srpnja službeno počinje njegova nova funkcija u upravi kluba kao direktora za međunarodne odnose i odnose s rukometnim institucijama. - izjavio je g. Šupuković
  • Zahvalio bih se klubu što su u meni prepoznali osobu koja će se u novom formatu Lige prvaka baviti s komunikacijom prema krovnoj organizaciji ali i prema drugim klubovima. Također ću biti uključen u komunikaciju i sa SEHA Gazprom ligom. Malo je čudno završiti karijeru na ovaj način i tome se nisam nadao. Ali život piše čudne priče i tome smo svi svjedoci u protekla dva mjeseca. Iskreno, pomiješani su mi osjećaji jer sam bio profesionalni sportaš od svoje 15 godine. Malo jesam tužan, ali s druge strane ostajem u klubu kojeg volim i bavit ću se s poslom koji je vezan uz sport kojim se bavim cijeli život, tako da sam s te strane iznimno zadovoljan. - rekao je Damir Bičanić
  Povratak na sve vijesti