Miloš Božović i PPD Zagreb se sporazumno rastali!
Objavljeno: 28. 10. 2020 - 12:22

Miloš Božović više nije igrač rukometnog kluba PPD Zagreb. Klub i 25-godišnji lijevi vanjski sporazumno su raskinuli ugovor koji je još sljedeću sezonu Božovića vezao za Lavove.

Očekivani je to rasplet. U siječnju ove godine stigao je kao ozbiljno pojačanje u Zagreb iz mađarske Tatabanye te prvu službenu utakmicu odigrao u veljači protiv Flensburga u Areni Zagreb. Ove sezone Božović je odigrao svih pet utakmica Lige prvaka, te je ukupno od veljače u 9 utakmica postigao 36 golova. Nažalost, odlazi iz kluba prije vremena, ali u korektnim odnosima i sa žaljenjem da ova rukometna epizoda nije imala uspješniji kraj.

Milošu se zahvaljujemo na profesionalnom pristupu i radu, te mu želimo puno sreće kako na rukometnom tako i na osobnom planu.