Novi pozitivni Covid-19 testovi, nova izolacija i nove odgode utakmica!
Objavljeno: 30. 03. 2021 - 12:23

Nažalost ni nakon reprezentativnih okupljanja poslije kojih ekipa rukometnog kluba Prvog plinarskog društva Zagreb i dalje nije kompletirana, problemi s virusom Covid-19 se nastavljaju. Uz dva pozitivna nalaza, ostatku igrača koji nisu preboljeli Covid-19 u posljednjih 6 mjeseci je izrečena službena mjera samoizolacije.

To podrazumijeva otkazivanje prve utakmice 1/8 finala EHF Lige prvaka koja se trebala odigrati protiv Flensburga, u četvrtak 1. travnja u Sutinskim vrelima. Također, odgađa se i 6. kolo SEHA Gazprom lige gdje je u goste u Sutinska vrela trebala doći Metaloplastika u subotu, 3. travnja.

Tu problemima nije kraj, jer u slučaju novih pozitivnih testova u sljedećim danima, ekipa uopće nebi bila u mogućnosti otputovati u Flensburg na uzvratnu utakmicu. No, o raspletu situacije kao i o odlukama EHF-a na vrijeme ćemo obavijestiti javnost.

Igračima želimo brz i potpun oporavak te povratak na treninge!