Urh Kastelic novi je vratar PPD Zagreba!
Objavljeno: 21. 06. 2017 - 9:24

Rukometni klub Prvo plinarsko društvo Zagreb i slovenski rukometni reprezentativac Urh Kastelic dogovorili su međusobnu suradnju i postigli dogovor na tri godine.

Uprava rukometnog kluba PPD Zagreb duže je vrijeme pratila jednog od najboljih mladih vratara svijeta i sada s velikim zadovoljstvom možemo objaviti kako smo kompletirali vratarski kadar za naredni period.

Urh Kastelic priključit će se prvoj momčadi PPD Zagreba krajem srpnja kada će hrvatski rukometni prvaci krenuti s bazičnim pripremama na slovenskoj Rogli.

Ovaj 21-godišnji čuvar mreže u karijeri je nastupao za Celje Pivovarnu Laško, a na posudbama je bio u slovenskim klubovima Slovanu i Mariboru, kao i u redovima mađarskog viceprvaka MOL – Pick Szegeda.

  Povratak na sve vijesti