Rukometaši PPD Zagreba se okupili za ljetne pripreme!
Objavljeno: 21. 07. 2021 - 7:37

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb su započeli ljetne pripreme popodnevnim treningom u srijedu, 21. srpnja. Nakon turbulentne sezone, pojačani sa dobro poznatim imenima hrvatskog rukometa, Zagrebaši su odradili prvi trening u dvorani 'Kutija šibica'. Do kraja tjedna ih očekuju liječnički pregledi nakon kojih se kreće na visinske pripreme na Vlašić, u trajanju od 12 dana. Glavni trener, g. Ivica Obrvan sa svojim suradnicima na početku priprema na raspolaganju ima 23 igrača:

Vratari: Filip Ivić, Dino Slavić

Krila: Ivan Čupić, David Mandić, Valentino Ravnić, Davor Ćavar, Vlado Matanović, Filip Perić

Lijevi vanjski: Jakov Gojun (obrambeni specijalist), Matej Hrstić, Zvonimir Srna, Edin Klis, (Sandro Obranović)

Srednji vanjski: Sandro Obranović, Filip Vistorop, Luka Mrakovčić, Karpo Sirotić

Desni vanjski: Luka Lovre Klarica, Csaba Leimeter

Pivoti: Željko Musa, Marin Šipić, Nikola Grahovac, Adin Faljić, Dominik Gal

  Povratak na sve vijesti