Grahovac pred Sesvete: ‘Vjerujem u dobar nastup i potvrdu uloge favorita!’
Objavljeno: 10. 11. 2022 - 9:20

U devetom kolu Paket 24 Premijer lige, PPD Zagreb u subotu (20.00 sati) gostuje kod Sesveta. Bit će to derbi vrha grupe B gdje je Zagreb, nakon osam odigranih kola, prvi sa 16 bodova dok su Sesvete druge sa 16.

Zagrebaši su ove sezone već jednom slavili protiv Sesvećana. Sredinom devetog mjeseca bilo je 33:27 za 'Lavove' u Kutiji šibica. Zanimljivo je da je momčad Sesveta od tada u nizu od osam utakmica bez poraza (sedam pobjeda i jedan neriješeni ishod).

PPD Zagreb će s druge strane protiv Sesveta u subotu kao i protiv Poreča za tjedan dana osim nastavka pobjedničkog niza u domaćem prvenstvu tražiti i priliku za uigravanje za ogled protiv Telekom Veszprema u Machineseeker EHF Ligi prvaka koji je na rasporedu 24.11.

Utakmicu protiv Sesveta najavio je Nikola Grahovac.

Nikola Grahovac, igrač PPD Zagreba:

Sesvete su nakon Zagreba i Nexea sigurno treća najbolja momčad Premijer lige. Znamo kako neugodno može biti protiv njih međutim imali smo vremena pripremiti se i vjerujem u našu pobjedu. Vjerujem da dobro treniramo i da će to u subotu kvalitetno izgledati. 

  Povratak na sve vijesti