Kup Hrvatske – Zagrebaši u polufinalu na Sesvete
Objavljeno: 08. 05. 2023 - 1:05

Pobjedom nad Spačvom u Vinkovcima krajem ožujka, rukometni klub PPD Zagreb osigurao je nastup na finalnom turniru Kupa Hrvatske, poznatijem pod nazivom Festival rukometa koji će se zadnji vikend u svibnju održati u Poreču.

U ponedjeljak u podne, ždrijeb je odlučio kako će Zagrebaši u polufinalu snage odmjeriti sa Sesvetama, dok će se drugi finalist tražiti u dvoboju Bjelovara i Trogira. Polufinale je na rasporedu 26. svibnja, dok će se završni dvoboji igrati dva dana kasnije. Točan raspored i satnica odigravanja susreta bit će poznati naknadno.

'Lavovi' su ove sezone već četiri puta igrali protiv momčadi Sesveta – dva puta u regularnom dijelu sezone Paket 24 Premijer lige, te još dva puta u Paket 24 Premijer ligi za prvaka upisavši četiri pobjede. U zadnjem susretu dvaju protivnika, Zagrebaši su sredinom travnja u 'Kutiji šibica' slavili 35:25

  Povratak na sve vijesti