Mlađi kadeti PPD Zagreba završnicu prvenstva Hrvatske otvorili pobjedom nad ekipom Đakova
Objavljeno: 18. 05. 2018 - 11:59

Mlađi kadeti rukometnog kluba Prvo plinarsko društvo Zagreb završnicu prvenstva Hrvatske otvorili su uvjerljivom pobjedom nad ekipom Đakova koju su prvoga dana natjecanja svladali rezultatom 24:17 (13:5).

Prvo ime susreta bio je pucački sjajno raspoloženi Luka Leskovec s čak 11 pogodaka, dok je Mislav Turčić na vratima skupio pet obrana.

Kod protivničke ekipe najbolji su bili Poplašen sa šest, odnosno Stipić s pet pogodaka.

Rukometaši trenera Nina Markovića, s kojim na klupi još sjede pomoćni trener Andrija Nikolić i fizioterapeutkinja Ivana Minauf, drugog će dana turnira odmjeriti snage s Ribolom Kaštelom i Zametom.

PPD Zagreb: Turčić 5 obrana, Pandža; Konrad, Jutriša 2, Klarić 3, Nearlić 2, Grdović, Maćaš, Leskovec 11, Goluža 1, Missoni 1, Trninić 1, Svržnjak 1, Trgovčević 2, Štrković, Tintor

Đakovo: Serdarević, Tokić, Orlović; Božičević 3, Stipić 5, Dramac 1, Gregačević, Poplašen 6, Mesić 1, Jarčević, Kokanović, Pešut, Mastorović 1, Relatić, Jukić, Ćurić