Nakon sjajnog starta i + 4, Zagreb na poluvrijeme s -3
Iako su dominirali prvim dijelom poluvremena utakmice protiv Ademar Leona i držali prednost od četiri gola, rukometaši Croatia Osiguranja su na poluvrijeme otišli sa tri gola manje od Španjolaca, odnosno pri rezultatu od 14:11.
U prvim minutama susreta, Zagrebaši su nametnuli svoj ritam.
Nakon izjednačenog rezultata i gola prednosti, za prvih plus dva (4:2), gol postiže spretni Lazarov.
Vori podiže vodstvo Croatia Osiguranja na 5:2. Za 6:3 gađa Džomba, a potom svoj prvi gol potom zabija i Domagoj Duvnjak, za vodstvo od 7:4.
Sa sedam metara, Kiro Lazarov diže prednost na četiri pogotka razlike i rezultat od 8:4.
Sa sedam metara Ademar daje svoj peti gol, no već nekoliko sekundi kasnije iz teške pozicije Vori zabija za 9:5.
Sedmerac Španjolce dovodi na 9:6.
Slijedi Zagrebov izgubljeni napad, no sjajni Dragan Jerković svojom obranom održava rezultat na plus tri.
Prvim pogotkom Ademarov Tonči Valčić popravlja rezultat Španjolaca na 10:7, no slijedi pogodak i još jednog Valčića, onog u Zagrebovom dresu – Josipa- za rezultat 11:7.
Sedmerac Ademar vraća na 11:8, ubrzo semafor pokazuje 11:9.
Nakon istopljene razlike od četiri gola prednosti za CO Zagreb, odnosno pri rezultatu od 11:10, Lino Červar traži minutu predaha.
Slijedi Kalebov prekršaj pa (neuspješno) razjašnjavanje sa sucima, što oni ‘honoriraju’ sa njegovim isključenjem na četiri minute.
S igračem manje, Zagreb se ne snalazi baš najbolje pa Španjolci izjednačavaju na 11:11.
U nešto više od pet minuta Španjolci imaju niz od sedam zgoditaka pa ekipe na poluvrijeme odlaze pri rezultatu 14:11.