Srna, Panjtar i Dibirov u najboljih 7! Gojun najbolji obrambeni igrač!
Objavljeno: 04. 09. 2022 - 8:56

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb poraženi su u finalu 11. izdanja Final Four turnira SEHA Gazprom lige.

Završni turnir, koji se već treću godinu u nizu održava u Zadru, završen je pobjedom aktualnih viceprvaka Mađarske – rukometnog kluba Telekom Veszprem – nad našim dečkima i to rezultatom 30:32 (19:13).

Nakon finalne utakmice, a prije ceremonije dodjela medalja, podijeljene su i pojedinačne nagrade, a čak četvorica naših Zagrebaša zasluženo su primila svoje nagrade.

Za najbolje lijevo krilo turnira tako je izabran Timur Dibirov.

Najboljim lijevim vanjskim proglašen je naš Zvonimir Srna.

Najbolji obrambeni igrač jest naš kapetan Jakov Gojun.

Najbolji vratar je naš Aljaž Panjtar.

Uz naše dečke nagrade su dobili i Kentin Mahe (Telekom Veszprem) za najboljeg srednjeg vanjskog Oussama Hosni i Žarko Peševski (obojica Eurofarm Pelister), dok je najboljim desnim krilom proglašen Mikita Vailupau (Telekom Veszprem).

Najkorisniji igrač turnira jest srednji vanjski Telekom Veszprema Rasmus Lauge.