Zagreb u srijedu u Kutiji šibica dočekuje Maribor!
Objavljeno: 01. 04. 2014 - 1:54

01.04.2014.

U iščekivanju Final Four turnira SEHA Gazprom South Stream lige koji će se održati od 11. do 13. travnja u Novom Sadu, rukometaši Croatia osiguranje Zagreba odigrati će  još jednu prijateljsku utakmicu protiv slovenskog Maribora.

Nakon što su u nedjelju 30. ožujka minimalno poraženi u Mariboru (32:31) igrači Borisa Dvoršeka u srijedu će,  02. travnja, u svojoj Kutiji šibica tražiti priliku da uzvrate Mariborčanima za nedavni poraz.

U drugom prijateljskom susretu u svega nekoliko dana trener Dvoršek će, ipak, prvenstveno gledati da u što većoj mjeri uigra svoju ekipu koja će za desetak dana  u dvorani Spens u Novom Sadu braniti naslov pobjednika SEHA GSS lige.

U odnosu na prvi susret protiv Maribora  u sastavu neće biti vratar Ivana Stevanovića i Lovre Šprema koji su pozvani na okupljanje hrvatske rukometne reprezentacije.

Početak susreta predviđen je za 18.00 sati, a ulaz je slobodan.

1-11

  Povratak na sve vijesti