Aleks Kavčič novi je igrač PPD Zagreba!
Objavljeno: 11. 01. 2022 - 12:52

Za početak ove kalendarske godine dobre vijesti stižu iz rukometnog kluba PPD Zagreb. Odlaskom Mateja Hrstića, uprava kluba se dala na posao kako bi našli adekvatnog igrača za tu poziciju. Ugovor su potpisali s povremenim slovenskim reprezentativcem te u ovoj sezoni najboljim strijelcem Gorenje Velenja, Aleksom Kavčičem. Prve rukometne korake je napravio u RK Loka, te je od sezone 2018./19. član Gorenje Velenja. Prošle sezone je u EHF Europa Kupu postigao 58 golova, dok je ove sezone na višem rangu natjecanja, EHF Europa Ligi, najbolji strijelac kluba. Uzbuđenje ali i sigurnost u sebe, te želju za što boljim igrama nije krio pri potpisivanju ugovora.

  • Svi znamo koliko je PPD Zagreb velik klub. Odluka mi nije bila teška jer mislim da bi nakon Loke i Velenja ovo bila stepenica više za mene. Ovo je velika stvar za mene i za ljude koji su bili uz mene kroz moju karijeru. Prije svega bi se htio što prije uklopiti u ekipu, taktiku, način igre i treniranja te se čim prije upoznati s ostalim igračima. Mislim da sam jedan borac na terenu i puno radim, tako da vjerujem da će se sve ostalo posložiti. Dobro poznajem ekipu i igrače jer pratim EHF Ligu prvaka. Protiv nekih igrača sam igrao s reprezentacijom i u mlađim selekcijama, dok sam protiv drugih igrao s klubom. Ali svi znamo da su to velika rukometna imena i svima je čast igrati s njima. Trenera Obrvana poštujem i poznajem jer je bio u Velenju i jedan je veliki trener i mislim da ću s njim dobro raditi. Veselim se dolasku u Zagreb. - izjavio je Aleks Kavčič po dolasku u Zagreb
  Povratak na sve vijesti