Zagrebaši se okupili za zimske pripreme!
Objavljeno: 10. 01. 2022 - 12:03

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb su se u ponedjeljak 10. siječnja okupili za zimske pripreme pred nastavak sezone. Okupljanje ali i nastavak treninga će proći bez reprezentativaca Hrvatske te Bosne i Hercegovine koji sa svojim nacionalnim selekcijama nastupaju na Europskom prvenstvu. Također, prvi dio priprema će propustiti i glavni trener Ivica Obrvan koji je izbornik reprezentacije BiH. Stoga je Denis Špoljarić zajedno s kondicijskim trenerom Šimom Tomaševićem napravio uvodni trening te prigodna mjerenja i testove pred početak ovih zimskih priprema. S obzirom na cijelu situaciju s novim valom oboljenja od korona virusa, ekipa će cijeli period priprema ostati u Zagrebu te trenirati u Kutiji šibica. Nastavak nacionalnog prvenstva ih očekuje 12. veljače protiv RK Dubrava, dok je prva utakmica EHF Lige prvaka na rasporedu 17. veljače u Zagrebu.

  Povratak na sve vijesti