Vodstvo PPD Zagreba još jednom posjetilo obitelj te posljednje počivalište Josipa Bepa Kadije!
Objavljeno: 28. 12. 2021 - 12:37

Kada se u svibnju dogodila nesreća gdje je ugašen jedan premladi život, nikoga takva situacije ne ostavi ravnodušnim. Vodstvo rukometnog kluba PPD Zagreb - Vedran Šupuković, Božidar Jović, Zoran Gobac, Josip Valčić te trener Tonči Valčić su još jednom posjetili obitelj i posljednje počivalište prerano preminulog igrača našeg kluba Josipa Bepa Kadije. U ovo blagdansko vrijeme kome je toplina doma i obitelji sigurno prva asocijacija, ova skladna i skromna deveteročlana obitelj to svakako potvrđuje. Kažu da im je sport svima u krvi, a da je tragično preminulli Bepo živio rukomet. Članovi kluba su ponudili svoju podršku jer ovakvu tragedijju sigurno nije jednostavno prihvatiti, no snagu koju posjeduju u ovakvoj situaciji svakako vrijedi naglasiti. Cijeloj obitelji želimo prije svega puno zdravlja ali i snage u godini pred nama.

Dragi naš Bepo, počivaj u miru!

  Povratak na sve vijesti