Izborna Sjednica Skupštine rukometnog kluba PPD Zagreb!
Objavljeno: 31. 05. 2021 - 11:44

U petak, 28. svibnja u sportskoj dvorani Trešnjevka, uz poštivanje epidemioloških mjera i preporuka, održala se izborna Skupština rukometnog kluba Prvo plinarsko društvo Zagreb. Na spomenutoj sjednici imenovan je i novi Izvršni odbor, a klub je dobio novog/starog predsjednika g. Mladena Vedriša, kao i predsjednika Skupštine g. Milana Pavelića te direktora g. Vedrana Šupukovića.

Imenovani odlukom članova Skupštine:

• Predsjednik Skupštine Milan Pavelić (reizbor)
  • Predsjednik Kluba : Mladen Vedriš (reizbor)
  • Dopredsjednici kluba: Ivan Tolj, Andrija Mikulić, Pavao Vujnovac, Josip Jurčević (reizbor)
  • Izvršni odbor: Mladen Vedrić, Ivan Tolj, Andrija Mikulić, Pavao Vujnovac, Josip Jurčević, Marko Udovičić, Krešimir Rotim, Vladimir Gašparović, Petar Thür, Nikša Vukas, Ivica Tolušić, Jasmin Bajić, Mario Perić, Zoran Gobac, Elvis Bolanča
  • Stegovno povjerenstvo: Jure Vrselja (predsjednik), Romeo Vrečko i Krunoslav Bule članovi (reizbor)

Imenovan odlukom Izvršnog odbora:

• Direktor: Vedran Šupuković (reizbor)

Imenovani odlukom Direktora po njegovim ovlastima:

• Manager kluba: Božidar Jović (reizbor)
  • Tehnički tajnik: Krunoslav Bule (reizbor)

Želimo svima sreće u radu u narednom periodu od četiri godine koliko će im trajati mandati.