Luka Lovre Klarica u izboru za najboljeg mladog igrača Europe!
Objavljeno: 14. 06. 2022 - 11:10

Sjajne vijesti stižu nam iz ureda Europske rukometni federacije (EHF-a), od kuda nam javljaju da se naš desni vanjski Luka Lovre Klarica našao u biranom društvu igrača koji konkuriraju za najboljeg mladog igrača ovogodišnjeg izdanja EHF-ove Lige prvaka!

Sjajne partije ovog 20-godišnjaka iz Zadra dovele su u društvo Tobiasa Schjolberg Grondhala i Sindrea Heldala iz redova norveškog Elveruma, Karla Walliniusa iz Montpelliera, Domena Makuca iz Barcelone, te Alexa Pascuala iz bukureštanskog Dinama.

Klarica je ove sezone, podsjetimo, dijelio minutažu na svojoj poziciji s mađarskim reprezentativcem Csabom Leimeterom, a u 13 je odigranih utakmica postigao 32 pogotka.

Čestitamo Luka!

  Povratak na sve vijesti