Obrvan i Mandić pred Aalborg: Želimo ponoviti svoje dobre igre iz Zadra!
Objavljeno: 13. 09. 2021 - 8:18

Nakon održane konferencije za medije uoči utakmice 1. kola EHF Lige prvaka između rukometnog kluba Prvo plinarsko društvo Zagreb i Aalborg Handbolda, donosimo razmišljanja i izjave glavnog trenera ekipe g. Ivice Obrvana te kapetana ekipe Davida Mandića.

Spomenuta utakmica je na rasporedu u srijedu, 15. rujna u 20:45 sati uz izravan prijenos na Arena Sport televiziji.

Odlukom Nacionalnog stožera civilne zaštite, biti će omogućen i ulaz gledateljima (odnosi se i na djecu od 13 do 18 godina) uz predočenje EU digitalne COVID potvrde i osobnog identifikacijskog dokumenta. Gledateljima koji ne posjeduju spomenutu potvrdu, organizirali smo testiranje brzim antigenskim testom po cijeni od 75 kuna na platou Arene Zagreb od 18:00 sati. Nakon utvrđivanja negativnog rezultata istima će biti izdana potvrda potrebna za ulazak. Sve ulaznice su besplatne i također se od 18:00 sati mogu predignuti na blagajni Arene Zagreb. Djeca mlađa od 12 godina imaju slobodan ulaz bez potrebe za testiranjem ili posjedovanjem COVID potvrde.

Glavni trener g. Obrvan te kapetan ekipe David Mandić su podijelili svoja razmišljanja:

  • Veselimo se novoj sezoni EHF Lige prvaka i utakmicama s najboljim europskim ekipama. Želimo svakako u ovoj sezoni izbrisati onaj okus koji je ostao od prošle sezone. Za početak nam dolazi  izuzetno jaka momčad, finalist Lige prvaka od prošle godine, koji su se za ovu sezonu još i dodatno pojačali. Naravno da vidimo svoju šansu bez obzira na njihovu ulogu favorita. Dosta nam je složena situacija s ključnim ali ozljeđenim igračima. No, želimo iskazati svoje trenutne kapacitete i potencijale i svakako ponoviti nastupe s Final4 SEHA lige u Zadru. - izjavio je trener Obrvan
  • Početak je Lige prvaka za nas s novim iskusnim igračima. Ima i dosta mladih momaka u ekipi koji će uz njih sigurno više raditi i napredovati. Zaista želimo ponoviti igre prikazane na SEHA Final4 turniru u Zadru te posebno atmosferu i zajedništvo koje nas je krasilo tokom cijelog turnira. Dolazi nam jako dobra ekipa u prvom kolu koju znamo iz prijašnjih godina. Vrlo su brza i neugodna ekipa kojima je brza trka najjači adut. No, ukoliko baš to spriječimo i budemo igrali dobru obranu imamo šanse za pobjedu. - dodao je kapetan Mandić


 

  Povratak na sve vijesti