/nbsp;
Objavljeno: 16. 01. 2015 - 10:23

16. 01. 2015.

Nakon što su se u nedjelju, 11. siječnja okupili i krenuli sa zimskim dijelom priprema za nastavak sezone, pred rukometašima Prvog plinarskog društva Zagreb prva je pripremno-prijateljska utakmica.

U nedjelju, 18. siječnja u Kutiju šibica na megdan s hrvatskim prvacima dolaze rukometaši Krke iz Novog mesta.

Dvoboj hrvatskog i slovenskog predstavnika na rasporedu je s početkom u 19.00 sati, a ulaz  je slobodan.

Prethodno prijateljskom dvoboju Zagreba i Novog mesta, u subotu i nedjelju u Kutiji šibica odigrat će se PPD Zagreb kup 2015“. Riječ je o izuzetno kvalitetnom međunarodnom turniru za kadete (‘98. godište) na kojemu će nastupiti Prvo plinarsko društvo Zagreb, Celje Pivovarna Laško, MKBMVM Veszprem, Rukometna akademija Balić – Metličić, Selekcija grada Zagreba, te Selekcija regije Središte.

Turnir PPD Zagreb kup 2015“ održava se u subotu i nedjelju u Kutiji šibica, a ulaz je također slobodan.

Trening Arena