Obrvan, Mandić, Hrstić i Burić najavili prvi dvoboj s Nexe-om!
Objavljeno: 28. 05. 2021 - 11:51

Paket 24 Premijer liga - Liga za prvaka došla je, za ovu sezonu, do svog najzanimljivijeg dijela, barem ako se rukometne zaljubljenike pita. U subotu 29. svibnja u sklopu 5. kola našički Nexe dočekuje rukometaše Prvog plinarskog društva Zagreb u prvoj službenoj utakmici ove sezone. Zakazana utakmica počinje u 18 sati (nažalost bez prisustva gledatelja), stoga je izravan prijenos osiguran na PlanetSport TV-u.

Uz trenera g. Ivicu Obrvana, utakmicu su najavili i kapetan ekipe David Mandić, te Matej Hrstić i Senjamin Burić.

  • Utakmice koje su prethodile u Paket24 Premijer ligi su nam odlično poslužile da podignemo nivo forme i samopouzdanja da što spremniji dočekamo ono što nas očekuje sutra u utakmici s Nexe-om. Fokusirani smo maksimalno na sebe i svoju igru. Ovo je prvo poluvrijeme našeg dvoboja s Nexe-om za prvaka države. Nije odlučujuća utakmica ali je izuzetno važna. Dobro smo ih analizirali i osjećamo respekt jer su jedna odlična ekipa, a mi ćemo nastojati iskoristiti ono što smatramo da možemo. Vjerujem u dobro izdanje moje ekipe i ono što bi zaista želio je da pokažemo veliku energiju i samopouzdanje, te da odigramo pravi rukometnu utakmicu kakvu derbi zaslužuje. - najavio je trener Obrvan
     
  • Sutra nam slijedi utakmica sezone. Idemo po pobjedu, a samim time pobjeda bi mogla riješiti pitanje prvaka. Dobro treniramo i dobro se pripremamo. Svi smo zdravi osim Šipića i Vuglača. Poznajemo ih dobro, znamo koje su im prednosti ali i mane. Poznajemo jako dobro i trenera Tamšea i njegov način rada. Mi idemo u Našice zabilježiti pobjedu i vjerujem da ćemo ju i ostvariti. Jednostavnim riječima idemo se sutra potući i riješiti već sutra naslov prvaka države. - izjavio je Hrstić
     
  • Očekuje nas jako teška utakmica u Našicama. Poznajemo ih dobro i znamo da moramo zaustaviti njihov brzi centar te polukontre, dok naša obrana mora biti na visokoj razini. Borit ćemo se sigurno i baciti doslovno 'na glavu'. Bitno je da smo zdravi i spremni kako fizički tako i psihički jer znamo što dobijamo ukoliko upišemo ovu pobjedu. - riječi su Davida Mandića
     
  • Spremamo se za jednu od tri najvažnije utakmice sezone s glavnim konkurentom za naslov. Bitno je da smo svi zdravi i u trenažnom procesu. Nadam se fer i korektnoj utakmici i našoj pobjedi kako bi zadržali prvo mjesto na prvenstvenoj ljestvici. - kratak i jasan je bio Burić
  Povratak na sve vijesti