Pobjeda protiv Varaždina u 1. kolu Lige za Prvaka Paket24 Premijer lige
Objavljeno: 19. 02. 2022 - 5:48

Prvo kolo Lige za prvaka Paket24 Premijer lige u Kutiju šibica je dovelo ekipu Varaždina 1930. Odmah od početka su pokazali zašto su izborili nastavak natjecanja u Ligi za prvaka. Odlično su pokriveni na svim pozicijama, igraju borbeno i srčano te je odličan dan imao i golman Tin Herceg koji je samo u prvom poluvremenu upisao uz jedan zgoditak i osam obrana. Zagrebaši možda još umorni od utakmice sa Szegedom ili mislima u Skopju, poluvrijeme završavaju samo s jednim pogotkom prednosti 14:13. No, na početku drugog poluvremena Zagrebaši ne rade veću prednost, dapače, Varaždin vodi 16:17 u 38. minuti. No, kako to inače biva na utakmicama Premijer lige, drugo poluvrijeme donese veliku razliku te konačnu pobjedu PPD Zagreba. Na semaforu je konačan rezultat pokazivao 31:22.

Dvorana: SD Trešnjevka

Suci: Hrvoje Čačić, Frano Josić (Zagreb)

PPD Zagreb: Mandić M. 8 obrana, Slavić 11 obrana; Šipić, Vistorop 2, Ćavar 6, Faljić, Gojun 1, Srna 3, Klis 1, Kraljević, Sirotić 1, Matanović 4, Ravnić 6, Kavčič 3, Leimeter 4, Grahovac

Varaždin 1930: Herceg 9 obrana + 1 gol, Matučec; Šagij 1, Juranić 3, Budinski 3, Marčec 3, Vugrinec 1, Grubišić 7, Vidaček, Trojko 1, Puček 2, Sklepić, Mlakar, Vincek, Tači

  Povratak na sve vijesti