/nbsp;
Objavljeno: 13. 04. 2015 - 10:25

13. 04. 2015.

Pred rukometašima Prvog plinarskog društva Zagreb dvoboj je 02. kola Premijer Lige za prvaka rukometnog prvenstva Hrvatske. U utorak, 14. travnja u Kutiji šibica hrvatski rukometni prvaci dočekuju našički Nexe. Najveći derbi hrvatskog rukometa na rasporedu je u 19.00 sati, a ulaz je slobodan.

• Pozivamo sve naše navijače da nas dođu podržati protiv Našičana. Osobno bih bio presretan kada mi deset posto onih ljudi koji su nas došli gledati protiv Barcelone također došlo u utorak u Kutiju šibica i dalo nam potrebni vjetar u leđa. Naravno da bi deset posto od one brojke značilo i punu Kutiju, a mislim da to zaslužuju i PPD Zagreb i Nexe. Našičani su odlična i dobro vođena ekipa protiv koje se ne smijemo ni trenutka opustiti. Vjerujem u svoje dečke i nastavak pobjedničkog niza – kazao je u najavi susreta  trener Prvog plinarskog društva Zagreb Veselin Vujović.

Dvoboj PPD Zagreba i Nexe Našica na rasporedu je u utorak 14. travnja s početkom u 19.00 sati.

stevo protiv nexea