Vujović u konkurenciji za najboljeg trenera, Horvat i Ivić za desno krilo i vratara!
Objavljeno: 13. 04. 2015 - 12:07

13. 04. 2015.

Europska rukometna federacija (EHF) obavila je glasovanje za najbolje rukometaše VELUX EHF Lige prvaka prema pozicijama koje isti igraju.

Tako se u izboru za najboljeg golmana u biranom društvu Rolanda Miklera (MKBMVM Veszprem), Danijela Šarića (FC Barcelona), Thierryja Omeyera (PSG) i Arpada Šterbika (Vardar), našao i najbolji mladi golman Europe – Zagrebov Filip Ivić.

U izboru za najbolje desno krilu EHF Lige prvaka svoje je mjesto očekivano našao kapetan i ponajbolji igrač PPD Zagreba Zlatko Horvat. Našem Zlaji konkurenciju čine Dragan Gajič (Montpellier Agglomeration), Valentin Ghionea (Wisla Plock), Victor Tomas (FC Barcelona) i Patrik Groetzki (Rhein -Neckar Loewen).

U izboru za najboljeg trenera uz našli su se Alfred Gislason (THW Kiel), Juan Pastor (MOL Pick Szeged), Raul Gonzales (Vardar), Talant Dujshebaev (Vive Tauron Kielce), odnosno trener rukometnog kluba Prvo plinarsko društvo Zagreb Veselin Vujović.

OVDJE možete dati svoje glas našim dečkima Fići i Zlaji kao i treneru Vujoviću, a na istom mjestu možete također i pogledati tko je još nominiran na ostalim pozicijama.

Zlatko Horvat Arena Navijači