RK PPD Zagreb i ove godine podržava “Marijine obroke”
Objavljeno: 27. 05. 2020 - 12:25

"Marijini obroci" je ozbiljna dobrotvorna organizacija s jednostavnom praktičnom idejom: osigurati po jedan svakodnevni obrok u školama za svakog malog učenika, kako bi djeca odlučila doći u školu, gdje ih se može obrazovati za njihovo bolje sutra - bez siromaštva. Pružajući dnevni obrok na mjestu obrazovanja, zadovoljavaju neposredne potrebe gladne djece te ih potiču da idu u školu i obrazuju se, što im kasnije u budućnosti može poslužiti za izlaz iz siromaštva.

Rukometaši Prvog plinarskog kluba Zagreb već su 5 godina uključeni u razne promotivne akcije, podižući svijest javnosti o ovoj hvalevrijednoj organizaciji. S obzirom na trenutne restrikcije proizašle globalnom pandemijom bolesti Covid-19, iz "Marijinih obroka" su osmislili zanimljiv virtualni tjedan gdje su građani mogli sudjelovati i pomoći na razne načine.

Drago nam je da smo i ove godine sudjelovali, te ćemo se rado svake sljedeće godine odazvati na ovakve i slične humanitarne pozive.

  Povratak na sve vijesti