12 pogodaka Dibirova za slavlje u Poreču
Objavljeno: 18. 11. 2022 - 7:16

Rukometaši PPD Zagreba upisali su novu, desetu pobjedu iz isto toliko susreta u Paket 24 Premijer ligi svladavši na gostujućem terenu Poreč 30:20.

'Lavovi' su krajem prvog dijela uspjeli slomiti otpor Porečana i odvojili se rezultatski. Nakon prvih 30 minuta rezultat je bio 14:10 u korist Zagrebaša. U drugom dijelu Zagreb pojačava tempo, Timur Dibirov je neuhvatljiv u kontri dok Dino Slavić i Aljaž Panjtar zaustavljaju nekoliko čistih udaraca prema vratima te 'Lavovi' povećavaju prednost sve do konačnih 30:20.

Sjajan je u Poreču bio Timur Dibirov sa 12 pogodaka. Nikola Grahovac i Luka Lovre Klarica dodali su svaki po četiri dok su Dino Slavić i Aljaž Panjtar kombinirano skupili 12 obrana.

Sljedeća utakmica Zagreba na rasporedu je 24.11. kada 'Lavovi', u sklopu Machineseeker EHF Lige prvaka gostuju kod Telekom Veszprema.

PPD Zagreb – Poreč 30:20 (14:10)

PPD Zagreb: Slavić 5 obrana, Panjtar 7 obrana; Kos, Ćavar 3, Faljić 2, Klarica 4, Gojun, Srna, Kraljević 1, Musa, Sirotić 2, Dibirov 12, Dodić 1, Kavčić, Leimeter 1, Grahovac 4. Treneri Denis Špoljarić i Tonči Valčić.

Poreč: Vladić 6 obrana, Ćopić 7 obrana; Muranović 1, Popović 2, Krajcar 4, Car 3, Petrov, Boka 2, Malinarich 2, Rađaković, Čipraka 1, Vinković, Bajan 2, Bošnjak, Jelić 1, Ljubić 2. Trener Ilija Lovrinović. 

  Povratak na sve vijesti