PPD Zagreb u Poreču traži 10/10
Objavljeno: 17. 11. 2022 - 10:58

Rukometaši PPD Zagreba će u subotu (17.30 sati) u Poreču tražiti nastavak pobjedničkog niza u domaćem prvenstvu. Bila bi to deseta pobjeda Zagrebaša u isto toliko susreta ove sezone. Obzirom da su klubovi ranije ove sezone zamijenili domaćinstva te je Poreč službeno bio domaćin u 'Kutiji šibica', uloga domaćina u ovom će susretu pripasti 'Lavovima'

Poreč je trenutno trećeplasirana momčad Grupe B sa 13 bodova nakon odigranih devet susreta. U prvom ogledu ove sezone, Zagreb je krajem devetog mjeseca slavio 19:32. U zadnja dva ogleda protiv Poreča u Istri, Zagrebaši su upisali dvije pobjede - 16:36 te 22:27 a pobjeda i produljenje pobjedničkog niza u Paket 24 Premijer ligi zasigurno će i ovaj put biti glavni cilj 'Lavova'. 

  Povratak na sve vijesti