U Trogiru osiguran prolazak u četvrtinu finala kupa Hrvatske!
Objavljeno: 08. 02. 2022 - 9:54

U sjajnoj atmosferi sportske dvorane Vinko Kandija u Trogiru, rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb su izborili četvrtinu finala kupa Hrvatske pobjedivši ekipu Trogira rezultatom 25:28 (13:14).

Napeta, srčana te borbena utakmica je dobila pobjednika u samom kraju s obzirom da je semafor u 57. minuti pokazivao rezultat 25:25. Nošeni odličnom publikom i navijačima u dupkom popunjenoj dvorani, rukometaši Trogira su dobro namučili branitelje naslova i pokazali da su odlična ekipa u svojoj premijernoj sezoni Paket24 Premijer lige.

Kod domaćina svakako prvo ime je njihov golman Luka Baković s 10 obrana, dok je Roko Trivković dodao 7 pogodaka. Kod Zagrebaša je odličnu večer imao također s 10 obrana Filip Ivić, dok je kapetan David Mandić postigao 8 pogodaka.

Pred igračima PPD Zagreba nema odmora. U petak u Dom sportova 2 dolazi ekipa Tatran Prešova u sklopu 1. kola SEHA-Gazprom lige. Spomenuta utakmica počinje u 20:00 sati. Ulaznice su besplatne i mogu se predignuti pred utakmicu na blagajni dvorane.
 

Trogir: Baković 10 obrana, Brkan; Barić, Špika, Kekić, Babić 3, Radnić 3, Piteša 2, Drnasin, Vranješ, Maričić 4, Brkan, Mamut, Perkušić 1, Smoljo 3, Bradarić-Šljujo 2, Trivković 7

PPD Zagreb: Ivić 10 obrana, M. Mandić 1 obrana+ 1 gol; Šipić 2, Vistorop 2, Mandić 8, Klarica 5, Srna 3, Klis, Musa 1, Matanović 2, Kraljević, Ravnić 3, Kavčič, Obranović, Leimeter 1, Faljić

  Povratak na sve vijesti